Плануєте купити корпусні меблі в Бучі, але складати речі потрібно вже зараз? X-Wood пропонує вихід! Не треба чекати 2 тижні, доки їх виготовляють, вибирайте вже готові меблі в Бучі та отримуйте їх в той самий день. Звучить заманливо, правда?

Салон-магазин меблів X-Wood пропонує без перебільшень величезний вибір готових корпусних меблів в Бучі. Якщо Вам потрібно купити шафу-купе, це ідеальний варіант, адже все виготовляється нашими надійними партнерами. Їм ми довіряємо, як собі, бо співпрацюємо не перший рік. Саме тому на всі вироби партнерів розповсюджується гарантія від 1 року.

З ким ми співпрацюємо:

 • AMF;
 • MatroLuxe;
 • Blonski;
 • Новый Стиль та інші.

Це компанії, які відповідають за якість власної продукції. Ми пропонуємо купити корпусні меблі в Ірпені, Бучі та Київській області зовсім різних цінових категорій, від середньої, до люкс. Незважаючи на ціну, якість буде на висоті — це ми гарантуємо!

Бонус для мешканців Київської області — безкоштовна доставка та монтаж. Ми повинні знати, що все підійшло, а Ви задоволені кінцевим результатом.

Детальніше із усім асортиментом можна ознайомитись на сайтах наших партнерів, або завітавши до шоу-руму салону-магазину меблів X-Wood у місті Буча. Ви однозначно знайдете корпусні меблі саме на Ваш смак!

 • Art Metal Furniture
  Виробничий комплекс компанії AMF забезпечує повний і безперервний цикл створення і збирання меблів: від сировини до готового продукту. Аудит якості щорічно підтверджується сертифікатом ISO-9001-2001.

  Несуча частина - дерево і метал високої якості.
  М'які компоненти - пенополиуретановие наповнювачі та інші зносостійкі матеріали.
  Оббивка - величезний вибір матеріалів і колірних рішень.
 • Matroluxe
  MatroLuxe - гарантує високу якість продукції та увагу до всіх деталей.
  Несуча частина - дерево і метал високої якості.
  М'які компоненти - пенополиуретановие наповнювачі та інші зносостійкі матеріали.
  Оббивка - величезний вибір матеріалів і колірних рішень.

Ми готові відповісти на всі Ваші запитання!

Телефонуйте нам за номером

+380 (96) 351-80-80