Саме від якості матрацу залежить якість Вашого сну. Якщо вона посередня, то і ранок буде не добрий! Тому X-Wood пропонує ідеальний варіант — купити матрац в Бучі, Ірпені, чи Києві, та насолоджуватися приємним сном в той же день! Тим паче, що ціни на матраци від партнерів X-Wood доступні, як ніколи!

При замовленні ортопедичного матрацу, є дуже багато важливих характеристик, на які потрібно звернути увагу, це:

 • тканина матрацу;
 • якість пружин;
 • тип наповнювача;
 • розмір та щільність;
 • тип устрою матрацу;
 • рекомендоване навантаження та інші.

Як бачите, самостійно вибрати та купити матрац в Бучі не так то й просто, але X-Wood допоможе з цим питанням. Наші спеціалісти проконсультують Вас по всім питанням, що Вас цікавлять, допоможуть підібрати та замовити матрац в Ірпені. Ми знаємо свою роботу тому підберемо кращий варіант.

X-Wood не виготовляє матраців самостійно, але співпрацює з фірмами, яким довіряє, наче собі. Це такі відомі в Україні компанії, як MatroLuxe та AGT. На всю їх продукцію розповсюджується гарантія від 1 року. Тому Ви можете бути певні, що отримаєте класну річ! А щоб пропозиція виглядала ще привабливіше, скажемо, що на всі готові меблі в Бучі можливі приємні знижки!

Хочете спати на новому матраці вже сьогодні? То ми привеземо його Вам, бо в X-Wood безкоштовна доставка меблів в Бучі, Ірпені, Києві та всій області. Так, це незмінне правило. Адже ми намагаємося надати клієнтам кращий сервіс, щоб вони, коли виникне потреба, звернулись до нас знову.

 • Matroluxe
  MatroLuxe - гарантує високу якість продукції та увагу до всіх деталей.
  Несуча частина - дерево і метал високої якості.
  М'які компоненти - пенополиуретановие наповнювачі та інші зносостійкі матеріали.
  Оббивка - величезний вибір матеріалів і колірних рішень.
 • Art Metal Furniture
  Виробничий комплекс компанії AMF забезпечує повний і безперервний цикл створення і збирання меблів: від сировини до готового продукту. Аудит якості щорічно підтверджується сертифікатом ISO-9001-2001.

  Несуча частина - дерево і метал високої якості.
  М'які компоненти - пенополиуретановие наповнювачі та інші зносостійкі матеріали.
  Оббивка - величезний вибір матеріалів і колірних рішень.

Ми готові відповісти на всі Ваші запитання!

Телефонуйте нам за номером

+380 (96) 351-80-80