Про нас

Історія X-Wood почалась у грудні 2017. Зі скромного бюджету і двох людей у штаті компанія швидко доросла до півтора десятка професійних спеціалістів об’єднаних однією ідеєю — створювати надзвичайні меблі. Для нас немає нездійсненних задач, а бажання клієнта — закон!

В основі X-Wood лежить ідея взаємоповаги та дружніх відносин між співробітниками. Адже тільки в такій атмосфері можливо створювати дійсно якісні меблі на замовлення. Кожен з наших спеціалістів досконало знає свої обов’язки.

Для наглядності скажемо, що у нас працюють конструктори, чий загальний досвід роботи з меблями за індивідуальними проектами більший ніж 30 років. Досвід дозволяє швидше, точніше і вправніше виконувати свою роботу, і як наслідок — віддати замовнику меблі, які на 100% відповідають його уявленню.

Наш досвід

Ми знаходимося в місті Буча Київської області, але з легкістю виконуємо замовлення з доставкою в столицю та інші міста. До речі, вона у нас безкоштовна, як і монтаж меблів. У нас є великий салон-магазин, куди Ви можете завітати, щоб замовити меблі в Бучі, або обрати вже готові меблі. Обіцяємо, асортимент Вас приємно здивує.

За менш ніж 2 роки існування компанії X-Wood, нам вдалося виконати більше 150 різнопланових великих проектів, серед яких:

 • Шафи — від 10 робочих днів
 • Кухні — від 14 робочих днів
 • Спальні — від 10 робочих днів
 • Прихожі — від 10 робочих днів
 • Гардеробні — від 10 робочих днів
 • Проекти HoReCa — від 14 робочих днів
 • Вітальні — від 10 робочих днів
 • Дитячі меблі — від 10 робочих днів
 • Офісні меблі — від 14 робочих днів

І це лише початок, ми активно розширюємося та залучаємо до праці нових спеціалістів. Але одне лишається незмінним — висока якість та короткі строки виготовлення меблів на замовлення в Києві.

Наші роботи

Чим ми відрізняємось від конкурентів?

Ми в X-Wood вважаємо, що мати власний стиль та якісні відмінності — вкрай важливо. Ось ті, які характеризують нас, як виробника:

 1. Називаємо реальні терміни виконання меблів на замовлення та дотримуємося їх.
 2. Створюємо стильні, практичні та сучасні проекти для комфортного життя.
 3. Контролюємо якість на всіх етапах виготовлення меблів на замовлення: перевіряємо якість збірки ще на виробництві, тестуємо готові меблі від наших надійних постачальників.
 4. Беремо до уваги всі нюанси та зауваження замовників при виробництві меблів за індивідуальним проектом.
 5. Надаємо гарантію на всі вироби: меблі на замовлення і готові вироби.
 6. Завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, пропонуючи оптимальні варіанти матеріалів під конкретний бюджет.

Ми прагнемо надавати найкращі послуги та шукаємо шляхи для вдосконалення існуючих технологій та сервісу для клієнтів.

X-Wood — це престижні меблі за адекватними цінами, тому основні категорії наших виробів: середній, преміум та люкс. Від таких меблів на замовлення можна очікувати дійсно високу якість, і саме її отримують наші клієнти! Купити меблі в Бучі та якісно покращити свій інтер’єр разом з X-Wood — невимовно просто! Зателефонуйте нам зараз!

Наші партнери
Різноманіття сучасних матеріалів провідних вітчизняних і європейських виробників, таких як SwisKrono, Egger, Cleaf, Kaindl, різноманітних за структурою і колірній гамі дозволить підібрати вдалий варіант під будь-який інтер'єр.

Ми готові відповісти на всі Ваші запитання!

Телефонуйте нам за номером

+380 (96) 351-80-80