Салон-магазин мебели X-Wood

Шоу-рум

Запрошуємо Вас відвідати наш Шоу-рум

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати матеріали і комплектуючі для проекту кухні, вітальні, прихожої та інших приміщень з урахуванням Ваших побажань.

АДРЕСА МАГАЗИНУ І ШОУ-РУМ
08292, Київська обл., м. Буча,
бул. Б. Хмельницкого, 6, оф. 255

 • Выбор плитных материалов - ЛДСП, МДФ, Шпон - SwissKrono, Kronospan, Egger, Buchina, Skin, Kaindl, Cleaf

  Плитні матеріали

  Величезний вибір плитних матеріалів – ЛДСП, МДФ, Шпон

 • Вибір фасадів – МДФ плівка, МДФ фарба, Акрилові фасади, Шпон, Натуральне дерево

  Фасади

  Вибір фасадів – МДФ плівка, МДФ фарба, Акрилові фасади, Шпон, Натуральне дерево

 • Выбор столешниц - ЛДСП, ЛДСП влагостойкий - Egger, Kaindl, Arpa, FAB

  Стільниці

  Вибір стільниць – ЛДСП, ЛДСП вологостійкий

 • Выбор столешниц - акриловый и кварцевый камень - Tristone, Bienstone, Neomarm, Corian, Montelli, Staron, Hanex, Caesarstone, Radianz, Silestone, Vicostone, Hanstone, Avant Quartz

  Стільниці за каменю

  Вибір стільниць – акриловий і кварцовий камінь – Tristone, Bienstone, Neomarm, Corian, Montelli, Staron, Hanex, Caesarstone, Radianz, Silestone, Vicostone, Hanstone, Avant Quartz

 • Выбор мебельной фурнитуры -Blum, Hettich, Inoxa, Hafele, Volpato, Muller, Reis, GIFF, Ferro Fiori, Bosetti Marella

  Гардеробні і розсувні системи

  Вибір розсувних і гардеробних систем – Hettich, Glatt, Senator Line, Starke, ADS

 • Меблева фурнітура

  Вибір меблевої фурнітури – Blum, Hettich, Inoxa, Hafele, Volpato, Muller, Reis, GIFF, Ferro Fiori, Bosetti Marella

Проекти X-Wood

Маючи креативну команду з більш ніж 10-ти річним досвідом, було б злочином не створювати власні оригінальні дизайни. Тому в X-Wood величезний каталог власних меблів на замовлення!

Ми в X-Wood завжди націлені на сучасність та любимо експериментувати з новими поєднаннями та напрямками, тому ніколи не створюємо шаблонних проектів, хіба що Ви мріяли саме про такий. 🙂 Наші меблі за індивідуальним проектом завжди мають особистий характер, залишається лише підібрати їм власника.

Взагалі, досвід наших працівників дозволяє втілювати в життя найоригінальніші проекти, навіть для нестандартних планувань і дизайнерських інтер’єрів. Тому все залежить тільки від Вашого вибору та фантазії. Наші спеціалісти допоможуть Вам створити унікальний проект, або покажуть сотні вже готових меблів в Бучі, з яких, ми впевнені, Ви оберете ідеальний варіант для себе.

Всі фото в цьому розділі реальні і власні, це меблі на замовлення виконані командою X-Wood. Все, від першого слова до замовника, до останнього шурупа при монтажі меблів — виконується нами!

За 2 роки існування X-Wood, ми втілили в життя більш ніж 300 великих мебельних проектів абсолютно різних напрямків, від кухонь і гардеробів, до офісних меблів та оснащення кав’ярень, медецинських закладів, торгівельного обладнання.

При створенні всіх меблів на замовлення в Бучі ми принципово не використовуємо дешевих матеріалів. Звісно, так ціна була б нижчою, але ми не маємо за мету отримати клієнтів таким чином. Для нас, перш за все, важлива якість кінцевої продукції, бо меблі — це не про один день служби. Це речі, які мають бути дійсно якісними, бо використовуються роками. І взагалі, створюючи добротні меблі на замовлення в Ірпені, відчуваєш гордість за власну працю.

Як Ви вже зрозуміли, ми в X-Wood цінуємо якість, для нас кожен клієнт — унікальний. Ми робимо все, щоб коли Вам чи Вашим близьким знадобиться купити меблі в Ірпені чи Київській області, Ви знову звернетесь до нас, або порадите X-Wood, як перевіреного і надійного виконавця. Адже немає кращого індикатора, ніж гарні відгуки та задоволений клієнт.

Ми готові відповісти на всі Ваші запитання!

Телефонуйте нам за номером

+380 (67) 230-21-08