Ціни на меблі в X-Wood

Якщо Ви шукаєте доступні меблі з ідеальним співвідношенням ціна/якість, то X-Wood — стане кращим вибором! Звісно, Ми не робимо меблі на замовлення цінової категорії «економ», бо якісні матеріали та фурнітура коштують грошей, як і праця майстрів. Але ціни в X-Wood більш ніж доступні, навіть для сімей з середнім рівнем достатку. Також, Ми завжди йдемо на зустріч, і пропонуємо найкращий варіант меблів, розрахований виходячи з бюджету замовника. Зверніться і переконаєтесь у всьому самі.

Всіх своїх клієнтів Ми орієнтуємо на ціни за меблі в Києві середнього, преміум та люкс сегментів. Все залежить від матеріалів та фурнітури, які Ви можете обрати самостійно. Ми лише радимо того чи іншого виробника, бо працюємо з їх продукцією не перший рік. Але вирішуєте лише Ви!

Індивідуальні меблі на замовлення в Києві

Нам вдалося зробити вартість меблів за індивідуальними проектами близькою до серійної, що також каже про нашу клієнтоорієнтованість. Оцініть переваги такого підходу самі — замість того, щоб ходити по салонам та підбирати те, що поміститься в Вашій оселі, можна замовити те, чого Ви дійсно хочете!

Незалежно від того, хочете Ви замовити меблі в Бучі люкс або середнього класу, Ми гарантуємо однаково високу якість. Наша продукція служить десятки років, тому Ми на всі проекти надаємо гарантію! Адже X-Wood — це бездоганність у кожній лінії.

Подивитись наші роботи

Гарантуємо нашим клієнтам
 • Від 10 робочих днів і меблі готові
 • 100% відповідність розробленим ескізам
 • Виготовлення меблів в точно обумовлений термін
 • Професійне складання і наявність всіх деталей
 • 1 рік гарантії на меблі і комплектуючі
 • Екологічність і натуральність матеріалів
Запросити фахівця

  Надішліть заявку і ми вам зателефонуємо
  протягом 30 хвилин

  Що зробить наш фахівець:

  1. Зніме правильно заміри;
  2. Продемонструє зразки матеріалів;
  3. Пояснить, як вигідно використовувати простір;
  4. Складе дизайн-проект (ескіз майбутніх меблів);
  5. Професійно порекомендує дизайн під стиль приміщень;
  6. Сформує краще рішення в рамках вашого бюджету;
  7. Після цього він укладе з Вами договір, в якому будуть вказані всі узгоджені дані майбутнього вигляду Ваших меблів, а також терміни їх виготовлення і монтажу.

  Вартість роботи фахівця: 800 грн

  При укладанні договору: БЕЗКОШТОВНО

  Ми готові відповісти на всі Ваші запитання!

  Телефонуйте нам за номером

  +380 (67) 230-21-08