Торгові марки матеріалів і комплектуючих

У виробництві меблів Ми використовуємо тільки якісні і надійні торгові марки матеріалів і комплектуючих. Якість матеріалів і стислі терміни поставки наших партнерів, дозволяють нашим клієнтам бути впевненими в чудовому результаті нашої співпраці!

 • Плитні матеріали
  Плитні матеріали - основа корпусних меблів. У нинішній час різноманітність декорів та структур плитних матеріалів вражає - від звичайних древоподібних і уні декорів, до фантазійних, природних, Loft.

  Використовуючи практично всю лінійку плит на основі ДСП і МДФ, Ми можемо створювати меблі, яка органічно впишуться в будь-який інтер'єр!
 • Меблева фурнітура
  Меблева фурнітура - це те, на що багато хто при виборі меблів звертають увагу в останню чергу. А дарма, бо як від вибору якісної фурнітури, надійних механізмів на пряму залежить комфорт використання меблів і її довговічність.

  У виробництві нашої Меблів Ми використовуємо тільки якісні ТМ меблевої фурнітури в різних цінових категоріях, що дозволяє Нам незалежно від Вашого бюджету створювати якісні і довговічні Меблі.
 • Фасади
  Фасади - лице Меблів! У нашому виробництві Ми використовуємо як Фасади на основі ЛДСП, так і Фасади на основі МДФ.

  Різноманітність покриттів фасадів - плівки, фрезерування, патина, фарба, пластики, HPL, шпон - дозволяють створювати не тільки якісні, але і гарні, індивідуальні Меблі.
 • Акриловий і кварцовий камінь
  Акриловий і кварцовий камінь - покриття стільниць, з яким Ви отримаєте більше, ніж очікуєте!

  Надійність, абсолютна вологостійкість, відсутність швів, ударо-міцність - це тільки деякі, з переваг стільниць зі штучного і натурального каменю!
 • Стільниці на основі ЛДСП
  Стільниця - сама використовувана частина Кухні! Від правильного вибору стільниці залежить не тільки зовнішній вигляд Вашої кухні, але і її довговічність.

  Ми використовуємо у виробництві Наших кухонь стільниці тільки перевірених часом торгових марок, як зі звичайною, так і з вологостійкої основою. Не сумнівайтеся, яку б стільницю з Нами Ви б не вибрали, вона прослужить дуже довго!
 • Розсувні системи
  Розсувні системи покликані економити простір.

  Дуже важливо при виборі розсувної системи використовувати якісну фурнітуру, профілі і наповнення, адже розсувна система повинна бути не тільки красивою, але і функціональною!

Ми готові відповісти на всі Ваші запитання!

Телефонуйте нам за номером

+380 (67) 230-21-08